Konsolosluk resmi sitesi değildir.  İngiltere Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: gov.uk/government/world/turkey.İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For United Kingdom
Consultation For United Kingdom
Consultation For United Kingdom
Previous
Next

Hakkımızda

Visa Center, İngiltere’ye seyahat edecek olan kişilere vize başvurularına ilişkin tüm detaylar kapsamında kaynak sağlayan kurumsal bir yapılanmadır.

Visa Center, ekibi ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere vize başvuru süreçlerinde karşılaşılabilecek sorunları minimum seviyeye düşürecek çözümler sunmaya odaklanan bir organizasyon olarak öne çıkar.

Bu doğrultuda Visa Center kendisini, müşterilerine vize danışmanlığı kategorisi başta olmak üzere vize başvuruları, vize alma, İngiltere vize türleri gibi tüm kategorilerde destek veren bir organizasyon olarak konumlandırmaya özen gösterir.

İngiltere Başkonsolosluğu’nun, İngiltere konsolosluklarının ya da İngiltere fahri konsolosluklarının resmi web sitesi olmamakla birlikte Visa Center, İngiltere’ye seyahat edecekleri kişilerin vize başvuru aşamalarında danışmanlık hizmeti ve bilgi alabilecekleri web portalıdır.

Misyon

Visa Center, İngiltere tabanlı tüm vize kategorilerinde üst düzey bir hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyetini odaklayan ve çözüm odaklı bir organizasyondur.

Vizyon

Visa Center, globalleşen dünya koşullarına en verimli şekilde uyum sağlamayı, seyahat edilebilirlik seviyesini arttırmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Visa Center olarak ilkelerimize ve değerlerimize sıkı sıka bağlıyız. Özellikle müşteri tabanında hedeflediğimiz üstün hizmet deneyimi anlayışımız ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak en önemli önceliğimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir