Konsolosluk resmi sitesi değildir.  İngiltere Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: gov.uk/government/world/turkey.İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Menu
Consultation For United Kingdom
Consultation For United Kingdom
Consultation For United Kingdom
Previous
Next

Hakkımızda

 

Visa Center, İngiltere’ye seyahat edecek olan kişilere vize başvurularına ilişkin tüm detaylar kapsamında kaynak sağlayan kurumsal bir yapılanmadır.

Visa Center, ekibi ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere vize başvuru süreçlerinde karşılaşılabilecek sorunları minimum seviyeye düşürecek çözümler sunmaya odaklanan bir organizasyon olarak öne çıkar.

Bu doğrultuda Visa Center kendisini, müşterilerine vize danışmanlığı kategorisi başta olmak üzere vize başvuruları, vize alma, İngiltere vize türleri gibi tüm kategorilerde destek veren bir organizasyon olarak konumlandırmaya özen gösterir.

 

İngiltere Başkonsolosluğu’nun, İngiltere konsolosluklarının ya da İngiltere fahri konsolosluklarının resmi web sitesi olmamakla birlikte Visa Center, İngiltere’ye seyahat edecekleri kişilerin vize başvuru aşamalarında danışmanlık hizmeti ve bilgi alabilecekleri web portalıdır.

 

Misyon

Visa Center, İngiltere tabanlı tüm vize kategorilerinde üst düzey bir hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyetini odaklayan ve çözüm odaklı bir organizasyondur.

 

Vizyon

Visa Center, globalleşen dünya koşullarına en verimli şekilde uyum sağlamayı, seyahat edilebilirlik seviyesini arttırmayı hedeflemektedir.

 

Değerlerimiz

Visa Center olarak ilkelerimize ve değerlerimize sıkı sıka bağlıyız. Özellikle müşteri tabanında hedeflediğimiz üstün hizmet deneyimi anlayışımız ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak en önemli önceliğimiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngiltere Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: gov.uk/government/world/turkey olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.